MTÜ ÖÖKULL    


Menüü


Ööbimisega malevad

KAMBJA NOORTEMALEV 2017
 
Meil on hea meel teatada, et ka sel aastal toimub Kambja Noortemalev!

Ööbimisega noortemalev toimub 31.07 – 11.08 (8 tööpäeva). Malevas saavad osaleda kõik Kambja valla noored, kes on vähemalt 13.aastased. Malevlase töötasu brutotasu 2.78 eurot tund ning iga malevlasega sõlmitakse tööleping. Sellel aastal on noorte tööpäeva pikkuseks 4 tundi, kuid 15-aastastele ja vanematele noortele pakume võimalust töötada kuni 6 tundi päevas. Lisaks töötamisele toimuvad malevas erinevad kultuurilised ja sportlikud üritused.
 
Maleva eesmärk on anda noortele väärtuslikku töökogemustning aidata noortel kujundada oma sihte tööturul. Lisaks pakub töömalev arendavaid vaba aja tegevusi, mille käigus saavad noored nii iseseisvalt kui ka meeskonnana tegutsemise kogemust. Malevavahetus kestab 12 päeva ning rühmas on 20 noort ning 2 rühmajuhti, kes noorte tegevusi koordineerivad.
 
Malevasse registreerumiseks saada email aadressil kambja.noortekas@gmail.com ning me saadame Sulle registreerimisvormi ja muu olulise info. Maleva osalustasu Kambja valla noortele on 12 € ning teisest piirkonnast noortele 40 €. Osalustasu eest tagatakse noorele 12 päeva jooksul majutus, toitlustus, sisukas spordi- ja kultuuriprogramm ning maleva T-särk.

Maleva korralduslik info: 56892883 Triinu Riis, Kambja Noortekeskuse juhataja
 
Kohtumiseni malevas!